Konec psaným recenzím

2. 4. 2016

Tenhle blog byl dlouhou dobu zdrojem mé zábavy a potěšením. Vážně. Bavilo mě psát pro něj články. Bavilo mě vymýšlet, čím dalším bych mohla obsah vylepšit nebo ozvláštnit. Bavilo mě přemýšlet nad zadáním příští soutěže a nad možnými cenami. Jenomže to už delší dobu není pravda. Poslední dobou se musím do psaní spíš nutit a i sepsání tohohle vysvětlení mi zabralo pár dní, než jsem se k tomu konečně dokopala. Vše jsem vysvětlila ve videu, které zveřejním v tomhle článku, ale prostě jde o to, že obsah mého blogu se už delší dobu omezuje jen na recenze a ani ty už mě nebaví sepisovat. Rozhodla jsem se proto, že s psanými recenzemi končím. 
Na druhou stranu pořád moc ráda sdílím svoje názory na zajímavé knížky, které jsem potkala, takže příští recenze budou formou videa. Přijde mi prostě přirozenější, když mluvím přímo do kamery, než když dlouze přemýšlím nad každým slovem, které do recenze nakonec dám. Pro příště tedy budou recenze, měsíční shrnutí a chvástačky k nalezení na:

Odkazy na ně budu dávat na facebook na adresu:

Tenhle blog bude dál existovat, ale jsem si docela jistá, že na něj nebudou přibývat žádné další příspěvky. Minimálně tak dlouho, dokud mi to nezačně zase chybět. Uvidíme, třeba brzy změním názor. A tady je video, kde tohle všechno vysvětluju, i když tam říkám vlastně přesně to samé, co v tomhle článku:


1 komentářů:

Kristýna, The Book Talk Blog řekl(a)...

Na Tebe se tak prima kouká a máš tak senzační projev, že mě konec psaných recenzí nemusí tolik mrzet. Budu se těšit na Tvá videa a držím palce, ať Tě nový formát blogování baví :) Měj se pěkně :)

Okomentovat

Komentář vždycky potěší. Nestyďte se - já nekoušu :)

Blog contents © Ohana's world of pure imagination 2010. Blogger Theme by Nymphont.