Pařba ve Vegas

19. 12. 2011

The Hangover (2009)

Oficiální text distributora: Od režiséra filmu ROAD TRIP přichází do kin nová komedie o loučení se svobodou, které se nepředstavitelným způsobem zvrhne. Dva dny před svou svatbou odjíždí Doug (Justin Bartha) a jeho tři kamarádi (Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis) do Las Vegas na nezapomenutelnou party. Jenže když se ráno probudí s třeštící hlavou a kocovinou, zjistí, že si vlastně vůbec nic nepamatují. Jejich luxusní hotelový pokoj vypadá jak po výbuchu a ženicha nemůže nikdo nikde najít.

Bez sebemenšího zdání co se vlastně stalo a navíc v časové tísni se musí toto trio pokusit zjitsit, krok po kroku, co všechno v noci prováděli a snad se jim podaří najít Douga a včas ho dopravit do Los Angeles, aby stihl svou vlastní svatbu.

Čím víc toho ale odhalují, tím víc si uvědomují, do jakých potíží se vlastně dostali.

Tenhle film bych si rozhodně sama od sebe nepustila, ale kamarád tvrdil, že je smrtelný hřích, že jsem ho ještě neviděla a je třeba to okamžitě napravit. Tak začala má pouť po Vegas, spolu se třemi neskutečnými magory, ztratou paměti, malým dítětem a tygrem. A bylo to přesně co jsem čekala už podle názvu a plakátu. Změť neskutečných a neuskutečnitelných událostí, trochu nahoty, trochu rasismu, trochu homofóbnosti a podobné lahůdky. Ale musím uznat, že vtipné to rozhodně bylo. Prostě oddechovka tak akorát na večer s kamarády. Nic nového, co se týče konceptu, možná až na to, že hlavní postava, o kterou vlastně má jít je jen na začátku a pak asi v posledních dvou minutách. Jediné, co mě na tomhle filmu ale vážně naštvalo je, že mi nikdy nevysvětlili, kde vzali tu slepici! :D

0 komentářů:

Okomentovat

Komentář vždycky potěší. Nestyďte se - já nekoušu :)

Blog contents © Ohana's world of pure imagination 2010. Blogger Theme by Nymphont.