Scrubs

12. 12. 2011

Popis z CSFD: Seriál se soustředí na bizarní zkušenosti novopečeného lékařského praktikanta Johna "JD" Doriana. Při jeho práci v nemocnici přeplněné nepředvídatelnými existencemi se dostává do spousty vtipných situací. Ať už se potýká se svými kolegy, nadřízenými či pacienty, vždy je o zábavu postaráno. Humor a tragédie se tu však mohou kdykoli setkat a vy nikdy nevíte, kde končí legrace a jde do tuhého. Velmi často se v průběhu děje dostáváme dovnitř JDho hlavy a vidíme jeho představy, vzpomínky či sny. Navíc nás každou epizodou JD provází jako vypravěč a slyšíme jeho myšlenky a úvahy.

Geniální a překvapivě málo známý seriál. Je sice z lékařského prostředí, ale zachraňování životů je tam až na druhém místě. První jsou vztahy všech lidí v seriálu a jejich velice vtipné příhody a hlášky. Po pár dílech zdají tak skuteční, že za žádnou cenu nechcete, aby díl skončil, natož celý seriál. Celkem má tuším 9 sérií, ale ta poslední už je tak nějak násilně nastavovaná. Na konci osmé je totiž naprosto perfektní zakončení celého seriálu. Jenže pak si tvůrci vymysleli, že chtějí ještě dalších třináct dílů, a i když je to pořád zábava, už to nějak není ono. Spousta postav tam chybí a celé je to točené v jiné budově, než předchozích osm sérií. Prostě, ocenila bych, kdyby tvůrci věděli, kdy přestat. Jako třeba u Přátel nebo Gilmorek.

Takže tady máte dokonalý konec osmé série a kdo nezná, rozhodně seriáln sehnat a pozorně sledovat každičký díl, ať vám neuteče ani jediný vtípek.

0 komentářů:

Okomentovat

Komentář vždycky potěší. Nestyďte se - já nekoušu :)

Blog contents © Ohana's world of pure imagination 2010. Blogger Theme by Nymphont.